Contact



Bezoekadres
Eemplein 77
3812 EA Amersfoort
(zie verder onder bezoekersinfo)

Postadres
Postbus 699
3800 AR Amersfoort

T: 033 4225030 (algemeen)

E: info@kunsthalkade.nl
 (algemeen)

Leveranciers:
Eemhuis (achterzijde)
Gaslaan 22A
3812 EJ Amersfoort

Factuuradres:
Stichting Amersfoort in C
Afdeling Crediteurenadministratie
Kunsthal KAdE/ R. Roos
Postbus 699
3800 AR Amersfoort

Medewerkers

Robbert Roos
Hoofdcurator
033 4225036
r.roos@kunsthalkade.nl

Judith D. van Meeuwen
Tentoonstellingsmaker
033 4225037 | 06 10134403
j.vanmeeuwen@kunsthalkade.nl 

Nynke Besemer
Assistent tentoonstellingen
033 4225038
n.besemer@kunsthalkade.nl

Udo Feitsma
Publiciteit & marketing
033 4225038 | 06 50616688
u.feitsma@kunsthalkade.nl

Anne Masselink
Educatie & Publieksbegeleiding
033 4225030
educatie@kunsthalkade.nl

Simone Buys
Coördinator evenementen & randprogramma
033 4225032
s.buys@kunsthalkade.nl

Mirjam Jeurissen
Office manager
033 4225031
m.jeurissen@kunsthalkade.nl

Michiel Kersten
Hoofdbeheerder
m.kersten@kunsthalkade.nl
033 4225033

Ara Shahbazian
Beheerder
033 4225033
a.shahbazian@kunsthalkade.nl

Paulien van Tellingen
Coördinatie KAdEShop/ Vrijwilligers Relaties
p.vantellingen@kunsthalkade.nl

Inge Berlauwt
Medewerker KAdEShop (contactpersoon bestellingen)
i.berlauwt@kunsthalkade.nl
033 4225032

 

Wij gaan verhuizen. Vanaf 3 mei 2014 open in het Eemhuis, Eemplein 77, 3812 AE Amersfoort Eemplein