Robbert Roos - Directeur/ hoofdcurator
033 4225036
r.roos@kunsthalkade.nl

Judith D. van Meeuwen - Tentoonstellingsmaker
033 4225037 | 06 10134403
j.vanmeeuwen@kunsthalkade.nl

Lara Stolwerk - Projectmedewerker
033 4225039
l.stolwerk@kunsthalkade.nl

Josephine Glazener - Communicatie, publiciteit & marketing
033 4225038
j.glazener@kunsthalkade.nl / press@kunsthalkade.nl

Dieuwertje Sjoerds - Evenementen & communicatie 
033 4225035
d.sjoerds@kunsthalkade.nlboekingen@kunsthalkade.nl

Tess Bonouvrié - Educatie & publieksprogramma
033 2050700 
t.bonouvrie@kunsthalkade.nl / educatie@kunsthalkade.nl

Mirjam Jeurissen - Office manager
033 4225031
m.jeurissen@kunsthalkade.nl

Paulien van Tellingen - Coördinatie KAdEShop/ Vrijwilligers
033 4225032
p.vantellingen@kunsthalkade.nl

Michiel Kersten - Hoofdbeheerder
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Jan Coolen - Beheerder 
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Florens Kool - Beheerder
033 4225033 
beheer@kunsthalkade.nl