Robbert Roos - Directeur/ hoofdcurator
033 4225036
r.roos@kunsthalkade.nl

Judith D. van Meeuwen - Tentoonstellingsmaker
033 4225037 | 06 10134403
j.vanmeeuwen@kunsthalkade.nl

Marjory Degen - Projectmedewerker
033 4225039
m.degen@kunsthalkade.nl

Josephine Glazener - Communicatie, publiciteit & marketing
033 4225038
j.glazener@kunsthalkade.nl / press@kunsthalkade.nl

Maret van Esch - Educatie & Publieksbegeleiding
033 2050700 
educatie@kunsthalkade.nl

Ilona de Kooter-Witjes / Tess Bonouvrie - Coördinator evenementen & randprogramma
033 4225035  
i.dekooter@kunsthalkade.nl / t.bonouvrie@kunsthalkade.nl

Mirjam Jeurissen - Office manager
033 4225031
m.jeurissen@kunsthalkade.nl

Michiel Kersten - Hoofdbeheerder
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Ara Shahbazian - Beheerder
033 4225033
a.shahbazian@kunsthalkade.nl

Jan Coolen - Beheerder
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Paulien van Tellingen - Coördinatie KAdEShop/ Vrijwilligers
033 4225032
p.vantellingen@kunsthalkade.nl

Inge Berlauwt - Medewerker KAdEShop (contactpersoon bestellingen)
033 4225034
i.berlauwt@kunsthalkade.nl