Eemplein 77, (Eemhuis)
3812 EA, Amersfoort

Open di t/m zo 10-17

033 4225030info@kunsthalkade.nl
Naar home
Kunsthal KAdE

SLUITEN

Eemplein 77, (Eemhuis)
3812 EA, Amersfoort

Open di t/m zo 10-17

033 4225030info@kunsthalkade.nl

Wegens een interne renovatie is KAdE t/m 23 augustus gesloten. Wel kun je de nieuwe installatie van Hans Op de Beeck bezoeken In De Elleboog aan de Langegracht 36. Vanaf 24 augustus is de tentoonstelling Slaap! bij KAdE te zien.

Team

Team Kunsthal KAdE van links naar rechts: Michiel Kersten, Tess Bonouvrié, Judith van Meeuwen, Paulien van Tellingen, Christel Rengers, Mirjam Jeurissen, Robbert Roos, Florens Kool, Dieuwertje Sjoerds, Jan Coolen, Lara Stolwerk

Vertical text

Team

Ontmoet het team van Kunsthal KAdE.

Robbert Roos – Directeur/ hoofdcurator
033 4225036
r.roos@kunsthalkade.nl

Judith D. van Meeuwen – Tentoonstellingsmaker
033 4225037 | 06 10134403
j.vanmeeuwen@kunsthalkade.nl

Lara Stolwerk – Projectmedewerker
033 4225039
l.stolwerk@kunsthalkade.nl

Christel Rengers – Marketing & communicatie
033 4225038
c.rengers@kunsthalkade.nl

Tess Bonouvrié – Educatie & publieksprogramma
033 4225035
t.bonouvrie@kunsthalkade.nl / educatie@kunsthalkade.nl

Dieuwertje Sjoerds – Evenementen, marketing & communicatie
033 2050700
d.sjoerds@kunsthalkade.nl / boekingen@kunsthalkade.nl

Mirjam Jeurissen – Office manager
033 4225031
m.jeurissen@kunsthalkade.nl

Paulien van Tellingen – Coördinatie KAdEShop/ Vrijwilligers
033 4225032
p.vantellingen@kunsthalkade.nl

Michiel Kersten – Hoofdbeheerder
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Jan Coolen – Beheerder
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Florens Kool – Beheerder
033 4225033
beheer@kunsthalkade.nl

Nu:The Silent Reflection

27.01.2024 — 28.07.2024
KAdEStudio

Kom zelf experimenteren en maken in de KAdEStudio!

KAdEShop

Kunstboeken, magazines, ansichtkaarten, designartikelen, gadgets en sieraden.

Kadeshop
KAdECafé

Het KAdECafé is de plek op het Eemplein voor een goede cappuccino of kopje thee, met of zonder taart.

KadeCafe