Naar home
Mella Jaarsma, Trouble Skirts, 2023 (links). Roy Villevoye, Preparations, 2009 (rechts). Foto: Marc de Haan

Vanaf 24 mei toont KAdE de dubbelsolo: Mella Jaarsma: Trouble Skirts en Roy Villevoye: Imaginable Lives

Vertical text

Binnenkort te zien: dubbelsolo van Mella Jaarsma en Roy Villevoye

Vanaf 24 mei is de dubbelsolo van Mella Jaarsma en Roy Villevoye bij Kunsthal KAdE te zien.

Deze zomer toont KAdE de dubbelsolo: Mella Jaarsma: Trouble Skirts en Roy Villevoye: Imaginable Lives. Beide kunstenaars hebben een ruim 30-jarig oeuvre en zijn verbonden aan de Indonesische archipel.

Jaarsma woont en werkt er al veertig jaar en onderzoekt culturele diversiteit en identiteit via thema’s als het lichaam en de bedekking daarvan en de rol van voedsel.

Villevoye reist sinds begin jaren negentig vaak naar de Asmat in Papoea, heeft daar een zeer persoonlijke band opgebouwd met de gemeenschap en reflecteert in zijn werk op die ontmoetingen en ervaringen. Beide kunstenaars creëren dialogen tussen verschillende culturen en dagen toeschouwers uit om kritisch te kijken naar hoe ‘de ander’ wordt gedefinieerd en waargenomen.

Nu:Stairway to..?

31.01.2026 — 10.05.2026
Frank Halmans, Draadtrapje, 2015, 25 x 8 x 15 en 23 x 7 x 15 cm, particuliere collectie
18
Feb. 2026
Alle activiteiten
KAdEStudio

Kom zelf experimenteren, ontdekken en maken in de KAdEStudio!

KAdEShop

Mooie kunstboeken, magazines, ansichtkaarten, unieke designartikelen, gadgets en sieraden.

Kadeshop
KAdECafé

Het KAdECafé is de plek op het Eemplein voor een goede cappuccino of kopje thee, met of zonder taart.